Ekstra Klass

Ekstra Klass: mängud

Eelmisel aastal said 3.–6. klassid end proovile panna Hea Lapse ja Kiusamisvaba Kooli EKSTRA KLASSI algatuses. Siin on valik oktoobris meile saadetud vahetunnimänge. Videotutvustusi saate vaadata Hea Lapse Youtube’i kanalil.
echo

EKSTRA KLASSI klassipildid

Algatuse EKSTRA KLASS kolmanda osa võitjad on selgunud.
echo

EKSTRA KLASS detsembris

Eelmisel kahel korral (oktoobris ja novembris) ootasime vahetunnimänge ja luuletusi, detsembris aga kutsume teid kunstiga tegelema.
echo

EKSTRA KLASSI oktoobri tulemused

Hea Lapse ja Kiusamisvaba Kooli algatuse Ekstra Klass esimene ülesanne oli luua oma klassi vahetunnimäng. Žürii, kuhu kuulusid Hea Lapse, Kiusamisvaba Kooli ja Liikuma Kutsuva Kooli esindajad, tänab väga kõiki osalejaid.
echo

Ekstra Klassi novembri ülesanne

Eelmisel kuul ootasime teid looma vahetunnimänge, nüüd on aeg kuulutada välja NOVEMBRI ÜLESANNE! NB! Osa võib võtta kõigi kuude ülesannetest või osaleda vaid ühe kuu kaupa. Igal kuul valib žürii välja ühe etapi vahvamad tööd. 
echo

ALUSTAB EKSTRA KLASS!

Hea Laps ja Kiusamisvaba Kool kutsuvad sel sügisel 3.–6. klasse osalema algatuses EKSTRA KLASS, et innustada klasse üheskoos loominguliselt ja sõbralikult tegutsema. Ekstra Klass kuulutus
echo

Oktoobrikuu ülesanne

VAHETUNNIMÄNG. Vahetund on lahe tund! Seda teavad ju kõik, aga kuidas teha nii, et see maksimaalselt lahe oleks.
echo

Kaaskiri juhendajale

Hea õpetaja, tere tulemast koos oma õpilastega osalema Ekstra Klassi algatuses, mis toimub Hea Lapse ajakirja, Kiusamisvaba Kooli SA ja paljude teiste abiliste koostöös.