EKSTRA KLASSI klassipildid

Algatuse EKSTRA KLASS kolmanda osa võitjad on selgunud.

EKSTRA KLASS

Kolm kuud koostegemist on saanud läbi. Oli see alles seiklus! Valmisid mängud, laulud ja pildid, mis loodetavasti pakkusid kõigile osalejatele koostöörõõmu ja äratundmist, et ah siis selline ongi meie klass. Hea Lapse ja Kiusamisvaba Kooli rahvas tänab südamest kõiki osalenuid! Suur tänu eraldi nii lastele kui ka õpetajatele, kes klasse edukalt juhendasid. Nüüd on aga aeg selleks korraks otsad kokku tõmmata.

Alustame viimasest etapist, teistmoodi klassipildist. Soovime väga kiita fantaasiarikkaid lahendusi, meile saadeti väga eriilmelisi klassipilte, kasutati väga erinevaid tehnikaid, saime töid videopiltidest plastiliinikujudeni välja. Kõik olid väga lahedad ja näitasid koolielu selle mitmekesisuses.

Žürii valis peapreemia saajaks Toila Gümnaasiumi 4. klassi.

Leidsime, et tegu on omapärase lahendusega, kus iga laps on joonistanud autoportree ja lisaks põiminud töö sisse sõnad, mis klassi laste arvates neid iseloomustavad. Ja kõik kokku moodustab päikese ja on rõõmsalt tulevikku vaatav.

Järgmised preemisaajad on:

Preemia südamliku ja põhjaliku töö eest saab Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi 3.b. klass, kes kavatseb kevadel veel uue pildi teha, et näha, mis on vahepeal muutunud.

Viimsi 4.c klass väga vahva fotolahenduse eest.

Konguta Kooli 3. klass oma ruumilise klassipildi eest, kus iga laps oli meisterdanud endale kodu.

Ja Tallinna 32. Keskkooli 4.b rõõmsa ja sisuka klassipildi eest, mis oli väga kaunilt lahendatud ja kus iga laps oma hobiga peal.

Muuhulgas oli nende klassipilt ka animeeritud, mis lisas veel ühe mõõtme.

Anname välja ka kaks eripreemiat. Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi 6.a saab illustratsioonipreemia.

 

Uuemõisa Lasteaed-Algkooli 6.a superkangelaste eripreemia.

 

Palju õnne! Võtame võitjatega ühendust!

Suur südamest tänu kõigile osalejatele!