Meie võistlused

Kujunda olümpiamängude plakat

Kutsume teid kujundama olümpiamängude plakateid! Sel suvel saab taas elada kaasa olümpiamängudele – 26. juulist kuni 11. augustini toimuvad Pariisis XXXIII suveolümpiamängud. Muide, sel aastal on uue alana kavas breiktants.
echo

Mask ette!

Meisterda endale lahe mask ja võida pääse Kräshile! Ootame maske mai lõpuni.
echo

Aprilli võistlus: Sünnipäeva gurmee

Sünnipäeva puhul on ikka kombeks katta laud hea ja paremaga. Kujutle, milline oleks sinu arvates kõige lahedam sünnipäevalaud.
echo

Märtsi loomevõistlus

Juhendite kirjutamine! Kas sina tead, kuidas istuda või kuidas astuda? Või hoopis seda, kuidas eristada mesilast herilasest või kuidas kasvatada lapsevanemat või kuidas naeru tagasi hoida?
echo

Muuda maailm rohelisemaks!

Kevad on peagi käes ja loodus hakkab tärkama. Nüüd on hea aeg planeerida õueruumi. Meie kutsume sind kavandama üht rohelist ja mõnusat paigakest oma kodukohta, kooli ümbrusse või lähimasse linna.
echo

Põnevad küsimused

Thomas Canavani raamatus “Kas koopaelanikud pesid hambaid?” on palju põnevaid küsimusi. Raamat on ise natuke koomiksi moodi, selles on rohkelt pilte ja lõbus kujundus. Leiad mõned raamatuleheküljed ka seekordsest Heast Lapsest. Meie aga tahame teada, mida küsiksid sina teadlastelt, kui sul võimalus avaneks. Mida tahad teada teaduse, toidu, loomade, ajaloo, raamatute, arvutimängude või üksköik mille […]
echo

Keskmine kummitus

Raamatud ja filmid räägivad peamiselt kõige kummalisematest ja omapärasematest tegelastest, nende harrastustest ja seiklustest. Samal ajal on maailmas hullupööra palju neid kõige tavalisemaid, keskmist nägu ja tegu olevusi, kes samuti seiklusi väärivad.
echo

Uus võistlus

Joonistusvõistlus „Minu lugemiselamus“ septembril kell 11 loeme koos! Nimelt on siis UNESCO rahvusvaheline kirjaoskuse päev. Selle tähistamiseks algatati Soomes lugemisaktsioon Read Hour – võetakse endale 60 minutit, et kus tahes peatuda ja lugeda.
echo

Kirjuta loole järg!

Maikuu Heas Lapses ilmus Jana Maasiku kirjutatud lugu „Teekond Revalisse“, millele palusime lastel järje kirjutada. Lugu jäi taas põneva koha pealt pooleli. Mis te arvate, kas kirjutaks edasi? Teeme proovi!
echo

Juuni võistlus

Kuidas suhelda loomadega? Suvi on käes ja see tähendab vabadust rohkem rännata ja uusi tutvusi sõlmida. Vahel õnnestub tuttavaks saada ka mõne looma või linnuga!
echo

Pterosaurused - iidsed lendajad

Kas pterosaurused olid dinosaurused? Need, kes eelmise kuu numbrist dinosauruste kohta lugesid, imestasid ehk, miks ei ole juttu pterosaurustest. Tegelikult polnud neist juttu sellel lihtsal põhjusel, et kui
echo

Mai võistlus 2023

Kirjuta loole järg Seekordsest ajakirjast said lugeda Jana Maasiku juttu “Teekond Revalisse”, mis räägib tüdrukust nimega Piibe Pauliine, kes on raamatusõpradele tuttav juba “Hopselleri
echo

Aprilli võistlus 2023

Otsi üles, kuhu on peidetud Vilbur! Uuri ajakirjast, kuidas võistlusel osaleda. Auhinnad on välja pannud Insplay. Aprillis on ka mitu raamatutega seotud päeva. IBBY korraldab miniraamatuvõistluse “Ma olen raamat. Loe mind”.
echo

Järjehoidja aprill 2023

Aprillikuu raamatud. Uusi lasteraamatuid tutvustavad Gustav Tuvi, Eleanor Susanna Türk ja Emma Lein.
echo

Märtsi võistlus 2023: tuleviku tund

Kirjuta ja joonista meile, millised on sinu arvates kehalise kasvatuse tunnid tulevikus? Millised spordialad on olulised, kus tunnid toimuvad, kas ja kuidas pannakse hindeid jne?
echo

Meie lemmikud

Kirjuta ja joonista või saada foto meile oma lemmiku(te)st!
echo

Inimesed kosmoses

Veebruarinumbris räägib Hull Teadlane  inimestest, kes viibivad kosmoses.
echo

Foto võistlus 2022

Proovi sel aastal valmis teha üks mõnus piparkoogimaja, mis rõõmustab sind terve jõuluaja ja saada foto majast meile!