Ekstra Klassi novembri ülesanne

Eelmisel kuul ootasime teid looma vahetunnimänge, nüüd on aeg kuulutada välja NOVEMBRI ÜLESANNE!

NB! Osa võib võtta kõigi kuude ülesannetest või osaleda vaid ühe kuu kaupa. Igal kuul valib žürii välja ühe etapi vahvamad tööd. 

Hea Laps ja Kiusamisvaba Kool kutsuvad selle aasta oktoobris, novembris ja detsembris 3.–6. klasse osalema algatuses EKSTRA KLASS, et innustada neid üheskoos loominguliselt ja sõbralikult tegutsema.

NOVEMBRI ÜLESANNE:

KLASSI LAUL VÕI LUULETUS

Pange oma klass laulu sisse! Looge luulevormis tekst, mis annab edasi teie klassi olemust. Tekst võib-olla lihtsalt luuletus või hoopis räpitekst; laul, mis loodud isetehtud või juba varem olemas olnud viisile.

Mõelge klassis, mis teid iseloomustab ja mille poolest te erilised olete, ning proovige seda luulevormis väljendada. Luuletusele või laulutekstile võite lisada selle esituse kvaliteetse heli- või videofailina.

Lisainfo ja soovitused õpetajale leiad liikudes veebilehel ülalt paremalt menüüst rubriiki EKSTRA KLASS.

  • Saatke oma töö koos kaaskirja ning klassi ja juhendaja andmetega Hea Lapse toimetusse 30. novembriks e-aadressil healaps@healaps.ee või Hea Laps, Harju 1, 10146 Tallinn.
  • Lisainfo ja soovitused juhendajale leiate www.healaps.ee.

Üks välja valitud klass saab auhinnaks loovkirjutamise töötoa Eesti Lastekirjanduse Keskuses ja lauamängu „Sõnasõda“ firmalt Insplay.

Lisaks saavad kaks klassi preemiaks Eesti Lastekirjanduse Keskuse värske sünnipäevaraamatu „Laps ei karda luulet“ ja ajakirja Hea Laps aastatellimuse.

Loovkirjutamise tund Eesti Lastekirjanduse Keskuses. Foto Annela Samuel.Kõik kolm ülesannet täitnud klasside hulgast valitakse peavõitja ehk EKSTRA KLASS, kes võidab põneva koolipäeva koos Hea Lapse ja Kiusamisvaba Kooliga. Külla tulevad Hea Lapse looja ja kauaaegne peatoimetaja Leelo Tungal ja praegune peatoimetaja Kätlin Vainola.