Muuda maailm rohelisemaks!

Kevad on peagi käes ja loodus hakkab tärkama. Nüüd on hea aeg planeerida õueruumi. Meie kutsume sind kavandama üht rohelist ja mõnusat paigakest oma kodukohta, kooli ümbrusse või lähimasse linna.

Veebruaris esietendub Eesti Noorsooteatris lavastus „Tistou, roheliste sõrmedega poiss”. Tistou on eriline poiss, kes avastab, et tal on võime panna taimed võrsuma ja muuta ka kõige koledamad paigad rohelisteks oaasideks.

Tee nii!

* Vali välja üks koht, hoone või tänav, kus sinu hinnangul võiks soojal ajal olla rohkem rohelust, tore pink istumiseks, lilled kaunistuseks vms.

* Visanda või fotografeeri kohta sellisena, nagu see praegu on.

* Seejärel mõtle, kuidas võiks muuta paiga toredamaks, ja tee selle kohta kavand. Võid teha töö paberil või arvutis ning kasutada ükskõik milliseid töövahendeid, lisada tööle teksti või märksõnu.

Pane tähele!

* Oma tööd saatke meile 29. veebruariks kvaliteetselt skannitult e-aadressil healaps@healaps.ee või postiaadressil Hea Laps, Harju 1, 10146 Tallinn. * Lisa tööle oma nimi, klass ja kontaktandmed. * Valiku töid avaldame ajakirjas.

* Saada meile pilt kohast, nagu see praegu on, ja enda kavand. Märgi juurde, millise kohaga on tegemist ja kus see asub

* Parimate tööde autoritele paneb preemiad välja Eesti Noorsooteater.

1. koht – kaks lavastuse „Tistou, roheliste sõrmedega poiss” piletit vabalt valitud etendusele, kaks Nukuteatrimuuseumi pääset, Eesti Noorsooteatri logoga pusa ja kott.

2. koht – kaks lavastuse piletit vabalt valitud etendusele ja Nukuteatrimuuseumi pääse.

3. koht – kaks lavastuse piletit vabalt valitud etendusele.