Keskmine kummitus

Raamatud ja filmid räägivad peamiselt kõige kummalisematest ja omapärasematest tegelastest, nende harrastustest ja seiklustest. Samal ajal on maailmas hullupööra palju neid kõige tavalisemaid, keskmist nägu ja tegu olevusi, kes samuti seiklusi väärivad.

Pimedas novembris on just sobiv aeg mõelda välja üks erakordselt keskmist tõugu kummitus. Ei midagi erilist, ainult kõige tavalisem kummitus oma keskpärases kummituse elus.

Kirjuta ja joonista vabas vormis ühest täiesti keskmisest kummitusest  ja tema täiesti keskmisest (t)ööpäevast, nii et ka meie temaga paremini tuttavaks saaksime.

  • Oma kummitused saatke meile 30. novembriks e-aadressil healaps@healaps.ee või postiaadressil Hea Laps, Harju 1, 10146 Tallinn.
  • Lisa tööle oma nimi, klass ja kontaktandmed.
  • Kõige keskpärasematele kummituskujutistele on auhinnaks põnevad Tacticu lauamängud Kuldne Keskmine firmalt Insplay.
  • Valiku töödest avaldame ajakirjas Hea Laps.

 

Kes ütleb, et keskmine on igav?

Lauamäng Kuldne Keskmine sobitub ja kohandub teistega, leiab alati kompromisse. Vasta küsimustele ja pea meeles, et keskmine vastus on parim, sest see viib mängus edasi.

Kuldse Keskmise mängus on kasutusel joonlaud keskmise mõõtmiseks, korduvkasutatavad noolekaardid ja 200 ülesandekaarti, mis teevad mängu põnevaks ja lõbusaks!