Meie võistlused

Põnevad küsimused

Thomas Canavani raamatus “Kas koopaelanikud pesid hambaid?” on palju põnevaid küsimusi. Raamat on ise natuke koomiksi moodi, selles on rohkelt pilte ja lõbus kujundus. Leiad mõned raamatuleheküljed ka seekordsest Heast Lapsest. Meie aga tahame teada, mida küsiksid sina teadlastelt, kui sul võimalus avaneks. Mida tahad teada teaduse, toidu, loomade, ajaloo, raamatute, arvutimängude või üksköik mille […]
https://tenor.com/view/question-mark-gif-7704566
echo

Mask ette!

Juba teist aastat toimub Tallinna laste jazz’ifestival Kräsh! Festivali peetakse 8. ja 9. juunil Eesti Noorsooteatris. Esinevad Karl Killing,L iis Lemsalu, Sandra Sillamaa ja Jalmar Vabarna, Genka ja Marta Lotta Kukk.
echo

Aprilli võistlus: Sünnipäeva gurmee

Sünnipäeva puhul on ikka kombeks katta laud hea ja paremaga. Kujutle, milline oleks sinu arvates kõige lahedam sünnipäevalaud.
echo

Uus võistlus

Joonistusvõistlus „Minu lugemiselamus“ septembril kell 11 loeme koos! Nimelt on siis UNESCO rahvusvaheline kirjaoskuse päev. Selle tähistamiseks algatati Soomes lugemisaktsioon Read Hour – võetakse endale 60 minutit, et kus tahes peatuda ja lugeda.
echo

Kirjuta loole järg!

Maikuu Heas Lapses ilmus Jana Maasiku kirjutatud lugu „Teekond Revalisse“, millele palusime lastel järje kirjutada. Lugu jäi taas põneva koha pealt pooleli. Mis te arvate, kas kirjutaks edasi? Teeme proovi!
echo

Mai võistlus 2023

Kirjuta loole järg Seekordsest ajakirjast said lugeda Jana Maasiku juttu “Teekond Revalisse”, mis räägib tüdrukust nimega Piibe Pauliine, kes on raamatusõpradele tuttav juba “Hopselleri
echo

Aprilli võistlus 2023

Otsi üles, kuhu on peidetud Vilbur! Uuri ajakirjast, kuidas võistlusel osaleda. Auhinnad on välja pannud Insplay. Aprillis on ka mitu raamatutega seotud päeva. IBBY korraldab miniraamatuvõistluse “Ma olen raamat. Loe mind”.
echo

Märtsi võistlus 2023: tuleviku tund

Kirjuta ja joonista meile, millised on sinu arvates kehalise kasvatuse tunnid tulevikus? Millised spordialad on olulised, kus tunnid toimuvad, kas ja kuidas pannakse hindeid jne?
echo

Meie lemmikud

Kirjuta ja joonista või saada foto meile oma lemmiku(te)st!
echo

Foto võistlus 2022

Proovi sel aastal valmis teha üks mõnus piparkoogimaja, mis rõõmustab sind terve jõuluaja ja saada foto majast meile!