2018/04

Kirjutas Annam on . Posted in ajakiri

Mitteaktiivne tähtMitteaktiivne tähtMitteaktiivne tähtMitteaktiivne tähtMitteaktiivne täht

Sergei Belezjorov

  Värskest aprillinumbrist saad lugeda Priit Põhjala lugu "Nässu", Kelly Filingu juttu "Pagar-rätsep ja kingsepp-ehitaja", Hanna Stiina Miljukovi lugu "Pesumasin ja valutav kõht", Kaspar Padari muinasjuttu "Gurmaan-teo retk", Anette Theresa Adramehe jutustust "Varastatud kassipojad", Tessa Beth Kõluvere muinasjuttu "Kirbutsirkus".

Nägemustest, milline võiks kool 100 aasta pärast välja näha, kirjutavad Mihhail Bolotinov, Markus Tiiter, Daniela Tšistova, Kameron Pukka, Elisabeth Aluoja ja Sergo Miljan.
Luulet saab lugeda Ülle Kütseni, Tarmo Vaarmetsa, Meriliis Kivimägi, Janete Gloria Ruusmanni, Heli Vihti, Janete Gloria Ruusmanni, Joosep Pärna ja Jakob Bergmanni sulest.
Sevinc Mämmädli kirjutab ühe pildi loost.
Loodusrubriigis räägib Peep Veedla väikekoovitajast ja Mai Zernask hüatsindist.
Osavnäppudele õpetab Lully Gustavson linnukeste meisterdamist. Sandra sööginurgast leiad maitsvate kartulikotlettide ja köögiviljavormi valmistamise õpetused. Mustkunsti rubriigis saad aga teada, kuidas kohvitopsiga trikitada. 
Anna-Maria Uulmaa intervjueerib Anna Laura Alametsa, kelle huvialaks on teater. 
Avasta endas geenius! rubriigis räägitakse kuumenevast maailmast.
Markus Saksatamm kirjutab seekord noorkotkaste embleemidest.
Samuti on ajakirjas veel Thomas Scheileke koomiks, nalju ja mõistatusi: paetismid, anekdoodid, Ilmar Trulli ristsõna, Lembitu mõistatus ja viktoriin, uudiseid kinost ning laste kultuurist.

 


Kaanepildi autor on Sergei Belozjorov.